Dětská skupina Racíček Brno

Jaké formy hlídání dětí v Brně Racíček v současné době nabízí?

Fungují dva režimy hlídání dětí, pravidelné hlídání (režim školka) či nepravidelné (nárazové) hlídání.
Možnosti a výhody obou režimů, krátké představení nabídky občasného nebo pravidelného hlídání dětí v Brně.

U nás fungují dva režimy hlídání dětí - pravidelné hlídání (režim školka) či nepravidelné (nárazové).

Pravidelné hlídání dětí - dle vzoru mateřské školky. Děti jsou zde dle dohody, tj. individuální pravidelná docházka (celý týden od Po-Pá, 3 dny v týdnu, o prázdninách atd.) a zapojují se do jedinečného a hlavně hravého programu, který je pro ně připraven. Při pravidelném hlídání si i ti nejmenší za poměrně krátký čas naleznou nové kamarády, oblíbí prostředí, naučí se hry a vyniknou ve sportovních či kreativních kroužcích, které nabízíme.

Nepravidelné hlídání  dětí (nárazové) - dle potřeby. Ratolesti jsou u nás hlídány po dobu, po kterou to jejich rodiče potřebují (dle dohody - např. 2 hodiny aj.). Prckové jsou zapojeni do běžného chodu Racíčka, účastní se všech aktivit. Nárazové hlídání představuje jistotu, že je zde někdo spolehlivý, kdo vám pohlídá vaše poklady!

Zavolejte nám na mobil 775 44 22 66 pro další informace.
Potřebujete k lékaři nebo máte důležité jednání? Obraťte se na nás!

Hlídání je určené  nejen pro rodiče na mateřské dovolené. Zvažujete jak se vrátit do práce, a nemáte nikoho na hlídání své ratolesti? Potřebujete si prostě jen dojít k lékaři nebo si vyřídil nutné jednání v bance nebo na úřadě? Zavolejte nám a určitě se nějak dohodneme. 


Ozvěte se nám, pokud přidáte do zprávy svůj telefon zavoláme Vám zpět.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů