O nás

Záleží nám na vývoji vašich dětí. Náš Racíček vyniká kvalitní výukou, krásným prostředím a individuálním přístupem.

Jste maminka nebo tatínek? Tudíž máte doma to nejcennější, co jste na tomto světě mohli nechat... Toho jsme si dobře vědomi, neboť i my jsme rodiče, kteří sami moc dobře vědí, jak těžké to je, nechat svého prcka cizí osobě a v cizím prostředí. Proto vám nabízíme jedinečnou možnost přijít za námi a seznámit se s těmi, kteří budou hlídat vaše poklady! Nabídneme vám čaj či kávu, dovolíme vám nahlédnout do všech zákoutí zrekonstruovaných prostor, kde vaše děti budou trávit čas. Přichystejte si dotazy, případně požadavky a budeme se na vás těšit, a to každé pondělí - pátek od 7.30 do 17.00hod! Neváhejte a ozvěte se nám na tel. číslo: 775 44 22 66 nebo emailem: racicek.ksirova@gmail.com.

__________________________________________________________________

"Stálý úsměv na líčka, hlídání u Racíčka"

___________________________________________________________________

Ahoj maminky, tatínkové a hlavně děti. Vítejte u Racíčka - brněnského kamaráda, který vás společně s profesionálním týmem pohlídá, seznámí s mnoha kamarády, naučí nové věci a hlavně zajistí tolik zážitků... O víkendech u babičky nebo dědečka nebudete mluvit o ničem jiném než o tom, co jste u nás prožili!

Holčičky i chlapečky hlídáme pravidelně i nepravidelně nejen pro klienty Studia Belle v prostorách moderního a nově zrekonstruovaného domu v Brně (nové, nezničené a ještě nepoužité příslušenství včetně hraček). Obrovská zahrada za domem nabízí mnoho sportovního vyžití (dětské hřiště, trampolína, bazén, ohniště...atd.).

Zařízení je uzpůsobeno pro 12 děti, což zaručí bleskovou adaptaci a pocit jistoty a bezpečí - přesně tak, jako doma!:-)

Snažíme se všem prckům i rodičům vyjít vstříc, proto nabízíme individuální přístup ke každému. Každá rodina je jiná, má své specifické požadavky a každé dítě je osobnost, což plně respektujeme. Je-li vaše holčička nebo chlapeček bojácný a díky tomu jste jej doposud nemohli nikam dát, není problém - buďte s ním pár prvních hlídacích dní u nás, jistě si časem zvykne a vše bude tak, jak má být!

Hravá atmosféra, krásné prostředí a nové výukové aktivity zaručí to, že vaše děti budou u nás za každých okolností šťastné a neradi se s námi budou loučit (stejně jako my s nimi).

Otevírací doba Racíčka, tj. pravidelné hlídání dětí od 7.30 - 17.00 hod, nepravidelné v návaznosti na STUDIO Belle ( www.studiobelle.cz ), kam chodí klientky se svými dětmi, které si u nás mohou pohrát a zapojit se do všech činností Racíčka (samozřejmě vždy s ohledem na denní režim). Maminka či tatínek si mezitím ve Studiu Belle odpočinou a využijí všech objednaných služeb. Budete od nás odcházet nadšení nejen vy - např. díky trendy účesu, ale i vaše děti!!! Ovšem pozor, připravte se, že nyní častěji doma uslyšíte: "Mami, kdy půjdeš zase na manikúru?" nebo "Tati, nechceš jít dneska, zítra i pozítří na masáž?" či jednoduše "Vstávat, je ráno, jdeme do Racíčka!"